Haber Bülteni

Markalar 6 Markalar Vardır

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
 • Borusan Otomotiv

  2014 yılında, 30. yaş gününü kutladığımız Borusan Otomotiv, Borusan Oto adı ile kurulup Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Borusan Oto Kıbrıs Ltd. olarak dört şirket ile yoluna devam etmektedir.

  0 Ürünler

 • Evriva Endüstriyel Kimya Ve Kozmetik

  Firmamız 2018 yılından beri Endüstriyel Ürünler, Oto bakım ve Temizlik ürünleri Üretim faaliyetlerinde bulunmakta olup ülkemize faydalı olmak adına çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürmekte ve %100 yerli beceri ve sermaye ile "Evriva-Caretis-Abrias" çatısı altında hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

 • Kadoil

  Bir şirketi büyütmenin, güçlü bir marka haline getirmenin ve sonucunda kurumsal bir başarı elde etmenin temelinin insan kaynaklarını doğru kullanıp değerlendirmekten geçtiğine inanıyoruz. 

  0 Ürünler

 • Türk Hava Yolları

  Misyon

  Sivil Hava Taşımacılığı (SHT) sektöründe Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bayrak Taşıyıcısı kimliğiyle; uçuş emniyeti, güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa’nın önde gelen ve küresel ölçekte faal bir havayolu olmak.

 • Yapı Kredi Levvent

  Yapı Kredi’nin vizyonu, istikrarlı büyüme ve değer yaratımı ile finans sektörünün tartışmasız lideri haline gelmek, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır...

  0 Ürünler

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler