Haber Bülteni

Markalar 9 Markalar Vardır

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler
 • APEX

  Kurulduğu günden beri sektörünün içerisinde, devamlı yeniliklerle ilerleme hedefinde bulunarak hizmet vermeye amaç edinmiş kadromuzla, bu sektörde ki eksiklere bünyesinde çözüm üretme ve geliştirme yolunda her gün bir adım daha ilerliyoruz.

 • Borusan Otomotiv

  2014 yılında, 30. yaş gününü kutladığımız Borusan Otomotiv, Borusan Oto adı ile kurulup Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Borusan Oto Kıbrıs Ltd. olarak dört şirket ile yoluna devam etmektedir.

  0 Ürünler

 • Kadoil

  Bir şirketi büyütmenin, güçlü bir marka haline getirmenin ve sonucunda kurumsal bir başarı elde etmenin temelinin insan kaynaklarını doğru kullanıp değerlendirmekten geçtiğine inanıyoruz. 

  0 Ürünler

 • Kapsam Endüstriyel Kimya

  Firmamız 2018 yılından beri Endüstriyel Ürünler, Oto bakım ve Temizlik ürünleri Üretim faaliyetlerinde bulunmakta olup ülkemize faydalı olmak adına çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürmekte ve %100 yerli beceri ve sermaye ile "Caretis-Abriass" çatısı altında hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

 • Özmenler Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  1985 yılında kurulan ve Entegre bir kuruluş olan ÖZMENLER MAKİNA

  0 Ürünler

 • Rotowash

  ROTOWASH % 87,5 oranında Yerli Üretim Yapan Türk Firmasıdır Yüksek Basınçlı Yıkama Makinelerinde kullanılan tüm yedek parçaları üreten  pompa  ve yeni makine modelleri üretiminde güncel teknolojiyi  takip eden ve tüm bunları uygulayarak, imalat, ithalat, ihracat ve satış tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında, gelişmekte olan temizlik ekipmanları sektörüne kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.
                                                                                                                                                         İ.P.S. İZMİR PETROL SANAYİ LTD. ŞTİ.                                                                                                                                                                                              ROTOWASH

  0 Ürünler

 • Türk Hava Yolları

  Misyon

  Sivil Hava Taşımacılığı (SHT) sektöründe Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bayrak Taşıyıcısı kimliğiyle; uçuş emniyeti, güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa’nın önde gelen ve küresel ölçekte faal bir havayolu olmak.

 • Yapı Kredi Levvent

  Yapı Kredi’nin vizyonu, istikrarlı büyüme ve değer yaratımı ile finans sektörünün tartışmasız lideri haline gelmek, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır...

  0 Ürünler

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler