Haber Bülteni

Soğutma Sistemlerinin Sularının Donma Noktasını Ayarlama

Yorum Gönderen     Havuz Ve Depo Temizliği      0 Yorumlar  Görüntüle (1190)
Fabrikalarınızın Soğutma Sistemlerindeki sularınız donuyorsa artık çözüm kolay deneyimli ekiplerimiz tarafından -50 Dereceye kadar ayarlama yapabilmektedir.. yani suyunuz ve hava şarlatı -49 göstersede donmamaktadır.. istanbul şartlarına bakıldığında yaklaşık -15 derece yeterlidir.

Gücümüze Güc Katık Temizlikte Kalite

Yorum Gönderen     Genel Konular      1 Yorumlar  Görüntüle (1228)
Bu Bölüm yapım Aşamasındadır Çok yakında sizlere Yaptığımız faliyetler hakkında geniş bilgiler, hakkımızda, belgelerimiz, düşündüklerimiz, en önemlisi Türkiye değil Tüm Dünya'da fark yaratmak, amacımız en hızlı hizmet, en hızlı ilgilenmek, en kaliteli ürün satmak, üretmek, amacımız al sat değil üretipte satmak, amacımız Türkiye'yi Üretici geliştirici üretken geliştirici ve en önemlisi disiplinli üretici göstermek.

Oto Temizlik Ve Bakım Ürünleri Bayiliği

Yorum Gönderen     Genel Konular      12 Yorumlar  Görüntüle (7115)
Bayimiz Olmak İster misiniz? Bizimle birlikte yola çıkmak isterseniz!!! HER İL'E BİR BAYİLİK... 50000 TL yatırarak Özel iskontalı Halı, Endüstriyel, Oto Temizlik Ve Bakım Ürünleri Bayiliği Edine Belirsiniz... Türkiye genelinde her il'e bir bayilik çalışması kapsamında; Tüm illerde işini ciddiye alan pazar payı oluşturabilecek ciddi iş ortakları arıyoruz.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 3 of 5 (1 Pages)