Haber Bülteni

Üreticiye göre ürün listesi Rotowash

ROTOWASH % 87,5 oranında Yerli Üretim Yapan Türk Firmasıdır Yüksek Basınçlı Yıkama Makinelerinde kullanılan tüm yedek parçaları üreten  pompa  ve yeni makine modelleri üretiminde güncel teknolojiyi  takip eden ve tüm bunları uygulayarak, imalat, ithalat, ihracat ve satış tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında, gelişmekte olan temizlik ekipmanları sektörüne kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.
                                                                                                                                                       İ.P.S. İZMİR PETROL SANAYİ LTD. ŞTİ.                                                                                                                                                                                              ROTOWASH

ROTOWASH  İ.P.S. Ltd Şti. Markasıdır  ROTOWASH Kendi Kalıpları ve Kendi Teknolojisi İle Yüksek Basınç Pompasını Üreten Dünyadaki 10 Firmadan Biridir.

Pompa ve Pompanın Tüm Aksamları ,Pompa Gövdesi ,Ön Blok ,Subap,Keçe Yatağı,Krank, Byy Pass, Püskürtme Tabancası ,su giriş çıkış,enjektör,gibi ana malzemeleri en iyi kalitede de en iyi teknolojileri kullanarak metal enjeksiyon kalıplarla ileri Teknoloji ile üretmektedir. ROTOWASH Üretim sahası  3000 m2 olan ,53 personeli bulunan, Yıllık 14.100 adet üretim kapasitemizle TÜRKİYE' nin en büyük imalat kapasitesine sahiptir, ROTOWASH Gerek üretim konusunda, gerekse servis hizmetlerinde her geçen gün gelişmekte, Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır ve imajımızı korumak adına kendimizi devamlı yenilemekte ve yılmadan çalışmaktayız. 

İ.P.S.İZMİR PETROL SAN.LTD.ŞTİ


Daha Fazla

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.