Seramik Koruma

Yeni

Durumu : Stokta Mevcut

Abriass CRS X9 cam kaplama eşsiz Süperhidrofobik kalitesi sayesinde kir ve lekelerin yüzeye bağlanmasını engeller, 36-60 Ay aracınızın parlaklığını devam ettirir.
Çizilme, reçine ve kuş dışkısına karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir ve 15/24 AY kalıcı koruma sağlar.

Daha Fazla Detaylar

49 Adet Mevcut

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 5 Silver Gold Puanları. Sepetinizde toplanacak 5 noktaları İndirim kuponları toplam tutarı : 0.50 ₺.


Sorularınızı mesaj Olarak Gönderin

Seramik Koruma

Seramik Koruma

Abriass CRS X9 cam kaplama eşsiz Süperhidrofobik kalitesi sayesinde kir ve lekelerin yüzeye bağlanmasını engeller, 36-60 Ay aracınızın parlaklığını devam ettirir.
Çizilme, reçine ve kuş dışkısına karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir ve 15/24 AY kalıcı koruma sağlar.

Kargo Bizden !

250.00 ₺

Bilgi Kartı

Görevi Seramik boya Koruma Aracınızın boyasını yaklaşık 24 Ay Korur, Çizilmeye Karşı dayanıklıdır, Darbelere Dayanıklıdır Parlaklığı 3 Boyutludur Ve Kendi kendini temizler. Parlaklığı Yaklaşık 5 Sene dayanıklıdır.
Ürün Paket 1 AD Abriass Seramik koruma 30ML, 1 AD Ped Takozu 1 AD Eldiven 1 AD Mikrofiber Bez 1 AD Kullanma Kılavuzu 4 AD Seramik koruma uygulama Pedi
Ürün Adet Set
Ürün Özellikleri Dünyada Tek 14 PH Dayanıklı Seramik korumadır. Süperhidrofobik kalitesi sayesinde kir ve lekelerin yüzeye bağlanmasını engeller, Çizilme, reçine ve kuş dışkısına karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir ve 15/24 AY kalıcı koruma sağlar.
Ürün Kullanımı Detaylı Olarak Paket Arkasında Ve Alta Yazmaktadır.
Ürün Kokusu Solvent koklamayın
Ürün Renk Berrak
Ürün Görünüş Berrak - Şeffaf
Ürün içeriği SİO2 SİC Solvent
Ürün pH 5.5 PH Dayanıklığı 14 dür.
Ürün Çözünebilirlik Su karışmaz.
Tüketicinin Dikkatine Yüzünüzü Yıkamayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda Ürünlerinde Kullanmayınız.. Gözünüze Kaçtığı taktirde bol su ile durulayınız. Ele Zararı Yoktur! Yanıcıdır. Yutulması Durumunda Tehlikkelidir. Kesinlikle Koklamayın.

Daha Fazla Bilgi

Paket içeriği

1 Adet Abriass CRS X9 Seramik Koruma 30 ml.
4 Adet Uygulama pedi
2 Adet Mikrofiber silme bezi
1 Adet Ped Takozu
1 Adet Eldiven

Abriass CRS X9 Seramik Koruma cam kaplama eşsiz Süperhidrofobik kalitesi sayesinde kir ve lekelerin yüzeye bağlanmasını engeller, 36-60 Ay aracınızın parlaklığını devam ettirir.
Çizilme, reçine ve kuş dışkısına karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir ve 15/24 AY kalıcı koruma sağlar.
Abriass CRS X9 Seram Koruma S. carbid Ve SiO2 dünyanın en zor malzemelerinden biridir. Bu da uygulama yapılan aracın yüzeyinde çok sert ve kalıcı bir katman oluşturmaktadır.

14 PH Fırçasız cilalı Şampuanlarına dayanıklıdır. Dünyada tektir.

Ürün Kullanım Talimatı

1- Ürünü ince tabaka halinde süngere damlatın. Daha sonra dikey, yatay Veya Dayresel şekilde boyalı yüzeye uygulayın ürünü damlattıktan sonra şişenin kapağını kapalı tutun. Hava ile temasa geçen ürün şişe içerisinde kristalleşmeye başlar ve cam haline dönüşebilir.
2- Her parça ayrı ayrı uygulanmalıdır. Ürünü yüzeye uygulayın 20-40 Saniye bekleyin, mikrofiber bez ile dikey Veya Dairesel hareketlerle silin.
3-  Abriass CRS X9 Seramik Koruma cam kaplama ile kaplandıktan sonra 30-60 dakika yüzeyi dinlendirin. 
4- Uygulama bittikten sonra 12 saat aracın dinlendirilmesi önerilir. 7/10 gün araç yıkanmamalı mecbur kalındığı taktirde sadece su ile temizlenmelidir.

Tavsiyemiz: Araç boyasında uzun süre dayanması için silikonsuz pasta atılması ve silikondan arındırılması gereklidir.

Uygulama bittikten sonra yüzeye dokunulduğunda camsı tabakayı hissedeceksiniz ve gözle görülen ayna parlaklığını uzun süre yaşayacaksınız.

Yorumlar

Not 
Hakan kerim gültekin 2019-10-20

Abriass seramik harika parlak testler güzel

Abriass markasını ilk duydum görüntü çok iyi diye aldım içide süper çıktı inanılmaz parlak ve camsı tabaka oluşturuyor cihaz ile kontrol edikdi 006mikron tabaka metal darbe testi hafif uygulandı dayanıklı Diğer seramiklerin hepsinden başarılı sonuc %100 onaylafım 7 takım daha sipariş verdim güvenle alabilir kullana bilirsiniz fşyat çok iyş 1000 tl seramiklerden üstün diyebilirim.Türkiye nin gururu olma yolundasınız teksiniz hepinizi taktir ediyorum.

Not 
Ali Ç 2019-07-01

Ali çicek

Aldim kullandim cok guzel urun herkes guvenle siparis verebilir ph 9 oldugu icin aracta parca parca kullanin cabuk donmamasi icin 10snye bekleyip silinmelidir

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Hakan emiroğlu 2018-12-02

Nano seramik boya koruma crs güzel

Merhaba caretis ekibi yerli ürün olarak tek farkı kristaleşme araç boya üzerinde diğer seramiklerden en büyük farkı inanılmaz parlaklık veriyor 5d diyebilirim 3 boyutluyu aşıyor yapan firmanın eline sağlık bu fiyata bu kalite hem ekonomik hem kalite caretis ekibine teşekkürler. Üretim Türkiye Satış Türkiye sizin gibi üreten firmalar lazım bize. Sizden tek ricam standartınızı bozmayın.

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Özkan gürsoy 2018-07-01

Vipper seramik iyi

Selamlar ürünü satın aldım 3 günde elime ulaştı kapıda ödeme olarak geldi ürğnü kullandım ürün başarılı parlaklığı övcek kadar yüksek kahve kola hiç birşey araba üzerinde durmuyor 2 ay oldu daha canlılığı parlaklığı duruyor

  • 2 Kişiden 2 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Burak ersoy 2018-05-31

Nano Seramik Boya koruma güzel

Selam caretis ekibi ürününüzü satın aldım. Ufak bir sorun yaşadım hızlı donma olayı yanlız paket içersinde nano boya koruma ile parlatım ben boyaya bu kadar güzel parlaklık vericeğini tahmin etmemiştim süper parlaklık ve canlılık su itme özeliğide çok harika dediğim gibi hızlı donma yaşayanlar nano boya koruma solisyonu kulansınlar yada kutu arkasında numara var arasınlar hızkı şekilde yardımcı oluyorlar caretis ekibine teşekkürler. Ürün güzel oyum 5 puan

  • 2 Kişiden 2 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın !

Bir Yorum Yaz

Seramik Koruma
Seramik Koruma

Abriass CRS X9 cam kaplama eşsiz Süperhidrofobik kalitesi sayesinde kir ve lekelerin yüzeye bağlanmasını engeller, 36-60 Ay aracınızın parlaklığını devam ettirir. Çizilme, reçine ve kuş dışkısına karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir ve 15/24 AY kalıcı koruma sağlar.

Bir Yorum Yaz


30 aynı kategorideki diğer ürünler: