El Temizleme Kremi

Yeni

Durumu : Stokta Var

Abrias El Temizleme Kremi veya Jeli Eller, ne kadar kirli olursa olsun Caretis El Temizleme Kremi Veya Jeli 1 dakikada sağlıklı ve etkin bir temizlik sağlar. Sanayi alanlarında karşılaşılan katı, sıvı yağ, katran, sentetik, selülozik boyalar, mürekkep, zift, bitüm, poliüretan, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri kolayca ciltten uzaklaştırır.

Daha Fazla Detaylar

46 Adet Mevcut

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 6 Silver Gold Puanları. Sepetinizde toplanacak 6 noktaları İndirim kuponları toplam tutarı : 0.60 ₺.


Sorularınızı mesaj Olarak Gönderin

El Temizleme Kremi

El Temizleme Kremi

Abrias El Temizleme Kremi veya Jeli Eller, ne kadar kirli olursa olsun Caretis El Temizleme Kremi Veya Jeli 1 dakikada sağlıklı ve etkin bir temizlik sağlar. Sanayi alanlarında karşılaşılan katı, sıvı yağ, katran, sentetik, selülozik boyalar, mürekkep, zift, bitüm, poliüretan, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri kolayca ciltten uzaklaştırır.

310.00 ₺

Bilgi Kartı

Ürün Özellikleri Sanayi alanlarında karşılaşılan katı-sıvı yağ, mürekkep, sentetik-selülozik boyalar, zift, bitüm, poliüretan, katran, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri kolayca ciltten uzaklaştırır.
Ürün Ağırlığı 8KG
Ürün Kullanımı Yağlı Ellerinizi suya tutmadan Şimal El temizleme Kremi ürünümüzden bir miktar alarak iyice ovuşturarak su ile durulayınız.
Ürün Kokusu Limon veya lavanta
Ürün Renk Gri veya opak beyaz
Ürün pH 7.5 - 9

Daha Fazla Bilgi

El Temizleme Kremi Ve Krem El Sabunu

El temizleme Kremi Çalışan Ellerin Dostu

Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel el temizleme kremi Ve Jeli

Eller, ne kadar kirli olursa olsun 
3 gr. Caretis El Temizleme Kremi 1 dakikada sağlıklı 
ve etkin bir temizlik sağlar. 

Sanayi alanlarında karşılaşılan katı-sıvı yağ, katran, sentetik-selülozik boyalar, mürekkep, zift, bitüm, poliüretan, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri kolayca ciltten uzaklaştırır. 

El Temizleme Jeli. Gliserinli Elleriniz nemli ve yumuşacık Olur.

El Temizleme Jeli işletmelere her açıdan tasarruf sağlayan ekonomik aynı zamanda sağlıklı bir üründür.

B-Vitaminlidir.

Lanolin gibi doğal bazlı yağlardan ve maddelerden cilde dost olarak formüle edilmiştir.

İçerdiği Nano Görünmeyen tanecikler sayesinde etkin temizlik sağlar.

Lavabolarınız Tıkanmaz Her Hangi Bir Talaş Hisetmesiniz. Yeni nesil Artık Talaşlı kremlere Son.

Yüksek temizleme gücü ve pompalı kullanıma uygun ambalaj yapısı ile kullanımda tasarrufludur.

Diğer temizleme maddelerinin aksine yüksek ürün sarfiyatlarının tamamen önüne geçilir.

%100 Performans:

%100 - Yağlı El Temizliğinde. 
%100 - Süper Temizleme Jeli.
%100 - Temizleme Gücü.
%100 - Servislerde.
%100 - Fabrikalarda.
%100 - Yağlı El Temizliğinin Problemi olduğu Her Yerde.
%100 - Silah Sanayisinde.
%100 - Bakım Atölyelerinde.
%100 - Elde Kötü kokuların Yok Edilmesinde.
%100 - Hertürlü İşletmelerde.
%100 - Ellerde'ki Kir Yağ Ve Boya Temizliğinde.

El Temizleme Kremi Veya Jeli Kullanmanın Önemi

Normal pompalarda uyumludur. ister Kendi pompasıyla ister devamlı kullandığınız pompalarla uyumludur.

Sanayi sektöründe yağlı ellerin temizliği çalışanlar için önemli olduğu kadar işletme içinde önemlidir. El temizliği hem ellerdeki yağın temizliğinde hemde hijyen bakımından önemlidir. Avrupadaki bir üretici  bununla ilgili el temizliğinin basit bir birşey gibi gösterilmesinin yanlış olacağını üretim yapan her işletmenin iyi bir el temizleyici kullanmasının önemini belirtmiştir.Bu tip iyi temizleyicilerin hem zamandan tasarruf sağladığı hemde çalışanı psikolojik olarak rahatlattığını belirtmişlerdir.Zamandan tasarruf akşam saatlerinde hızlı temizleme ile psikolojik olarak etkisininde çalışan kişilerin yağlı ellerini temizleyip evine rahat gidebileceğini ve topluma karşı ellerinden utanmaması için önemli olduğunu belirtmişlerdir. Abrias Endüstriyel el temizleme ürünümüz elleri iyi bir ıslatma ve yağı mükemmel temizleme özelliğine sahiptir. Çok hızlı temizleme özelliğine sahiptir, su ve zamandan tasarruf sağlar. İçeriğinde cilt ile ilgili birçok yumuşatma ürünleri mevcuttur, ciltte aşındırma yapmaz. Doğal bir karışımdır, lavaboda ve borularda tıkanıklılığa neden olmaz. Su ile kolay durulanma özelliğine sahiptir, içeriğindeki D-Limonen ve diğer temizleme extreleri Nano mikro zerrecikleri ile uyumludur. Ayrışma yapmaz, uzun raf ömrü vardır.

Kullanım şekli

Yağlı Ellerinizi suya tutmadan Abrias El temizleme Jeli ürünümüzden bir miktar alarak iyice ovuşturarak su ile durulayınız. Su sarfiyatını engellemek için az su ile dahi kolay durulanır şekilde formüle edilmiştir.

Yorumlar

Not 
Faruk mardinli 2020-11-06

Bulgar

Bulgaristanda 40 tl bunun gifiyatı ve bulgarca ismi (kaşa каша kasha ) üç boyutlu yazdım burda çok pahaliymiş. Fakat ben çiftçi olduğum için ordan 15 kg aldim getirdim şöförlerimiz dua ediyorlar ne mazot kokusu ne yağ kokusu her nasıl bir kimyasal kulaniyorlarsaartık ????

Not 
Güngör gök 2019-11-24

El temizleme kremi çok iyi

Bütün markaları kullandım bu el temizleme kremi hem temizliyor hemde elerimizi yumuşacık yapıyor. Herkeze tavsiye ederim

Not 
Bülent durmaz 2017-11-30

Yağ süper çıkartıyor

Merhaba ürün çok güzel elerini yımışacık yaptı yağ süper çıkartıyor nemlendirmesi güzel elimi yıkarken tam krem gisi veriyor talaşı da güzel ürün çok başarılı tüm el temizleme kremlerini denedim bunun gibisi yok caretisin tüm ürünleri güzel şimal kimya dünyada bir marka oldu kime sorsam şimal kimya herkes sizleri övüyor övülecek kadarsa ürün yapıyorsunuz helal olsun

Not 
Erdem Büyük 2017-09-02

Yagli el temizlemede guzel

Merhaba el temizleme kreminiz satin aldim elime ulasti ve gayet basarili bir urun yanliz az daha kokusunu yogunlastirsaniz bu urunun uzerine Turkiyede urun yok diyebilirim.

Hem talasli.
Hem super nemlendirme ve elerim yumusacik oluyor.
Yag kir leke super sokuyor.

Yorumunuzu Yazın !

Bir Yorum Yaz

El Temizleme Kremi
El Temizleme Kremi

Abrias El Temizleme Kremi veya Jeli Eller, ne kadar kirli olursa olsun  Caretis El Temizleme Kremi Veya Jeli 1 dakikada  sağlıklı ve etkin bir temizlik sağlar. Sanayi alanlarında karşılaşılan  katı, sıvı yağ, katran, sentetik, selülozik boyalar, mürekkep, zift, bitüm, poliüretan, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri  kolayca ciltten uzaklaştırır.

Bir Yorum Yaz


23 aynı kategorideki diğer ürünler: